Copy ©2021 Fundacja PasjoNacja. 

Wszelkie prawa zastrzeżone.

+48 796 61 22 61

biuro@pasjonacja.pl

Katowice (Zawodzie)

Bogucicka 2/2

I piętro

Krąg Dzikich Wilczyc

Intencją Kręgów Dzikich Wilczyc jest inspiracja do zmiany swojego życia na lepsze, do zadbania o siebie, do wyjścia ze stagnacji, do odwagi w postawieniu kroku naprzód.

 

Zapraszam Cię do bezpiecznej i pełnej zaufania przestrzeni, którą stworzyłam z myślą o nas Kobietach. Przestrzeń, w której możemy dzielić się swoimi marzeniami, wizjami, doświadczeniami, ale też trudnościami niełatwymi do przełknięcia w pojedynkę.

 

Przestrzeń, w której będziemy doświadczać szacunku i miłości do własnego ciała, uważności na jego potrzeby i sygnały. Będziemy rozwijać swoją kreatywność, uwrażliwiać intuicję, odkrywać talenty i swoje moce.

Terminy warsztatów:

Prowadząca:

W każdy ostatni wtorek miesiąca o godz. 18.00 - 21.00

 

28.09.2021 - Krąg przeniesiony na 5.10.2021

26.10.2021

30.11.2021

28.12.2021

Miejsce warsztatów:

Opis warsztatów:

Katowice,

Bogucicka 2/2

I piętro

BOŻENA JOANNA SEWERYN

Jestem Kobietą, Dzikością, Siłą, Subtelnością, Wrażliwością, Emocją, częścią Wszechświata i Mamą.

 

Moim marzeniem jest pokazywać ludziom w jak prosty sposób można odblokować wewnętrzną kreację, która jest naszą naturą i radością. Chcę towarzyszyć w tym procesie, nie nauczać. Być obok.

 

Marzy mi się, aby każdy miał możliwość poczuć szczęście i miłość wypływające podczas tworzenia. Tworzenia z serca, nie z intelektu, bo poprzez tworzenie skontaktujesz się z własną intuicją, otworzysz się na zmiany, będziesz radować się i bawił jak dziecko w „tu i teraz”.

Po prostu bądź.

ZAPRASZAM CIĘ DO WEWNĘTRZNEJ PODRÓŻY w towarzystwie Dzikich Wilczyc.
 
Zapraszam Cię do bezpiecznej i pełnej zaufania przestrzeni, którą stworzyłam z myślą o nas Kobietach. Przestrzeń, w której możemy dzielić się swoimi marzeniami, wizjami, doświadczeniami, ale też trudnościami niełatwymi do przełknięcia w pojedynkę.Przestrzeń, w której będziemy doświadczać szacunku i miłości do własnego ciała, uważności na jego potrzeby i sygnały. Będziemy rozwijać swoją kreatywność, uwrażliwiać intuicję, odkrywać talenty i swoje moce.
 
Usiądźmy w Kręgu i czerpmy ze swojego doświadczenia, wspierając się w rozwoju, ucząc się od siebie, napełniając się siłą innych Kobiet, odkrywając w swoim tempie wewnętrzną Boginię celebrując ją w każdej postaci.
 
Intencją Kręgów Dzikich Wilczyc jest inspiracja do zmiany swojego życia na lepsze, do zadbania o siebie, do wyjścia ze stagnacji, do odwagi w postawieniu kroku naprzód.
 
Tym razem Kręgi będą tematyczne, abyś mogła wybrać coś dla siebie, jeśli poczujesz, że dany temat Cię zawoła.
Informacje o tematach będą zamieszczane w postach na wydarzeniu FB.

ZRZUTKA NA KOSZTY:
30 zł

Wpłata jest jednoznaczna z rezerwacją miejsca.