Copy ©2021 PasjoNacja - Twoja przestrzeń kreacji

Wszelkie prawa zastrzeżone.

+48 796 61 22 61

pasjonacja.art@gmail.com

Katowice (Zawodzie)

Bogucicka 2/2; I piętro

Warsztat z kakao 
"W relacji ze sobą"

Ten warsztat jest o relacji do samej / samego siebie, bo od jakości tej relacji wszystko co piękne się zaczyna.Jakość relacji ze sobą odbija się, jak w lustrze, w relacji jaką masz obecnie z innymi ludźmi, w jakiej relacji jesteś do świata. 
 
Przed rozpoczęciem podróży w głąb siebie wypijemy w wspólnie kakao ceremonialne, które swoją naturą zachęca, aby spojrzeć na świat zewnętrzny poprzez serce.
 
Będziemy wspólnie celebrować miłość, mądrość i kreację.
 
To będzie czas, żeby skupić się na relacji ze sobą, na kreowaniu, puszczaniu ograniczeń, na akceptacji siebie, na wybaczeniu sobie. Na przepływie miłości i mądrości.

Termin:

Prowadzące:

26 marca 2022 r. (sobota)

godz. 11.00 - 15.00

Miejsce warsztatów:

Opis warsztatów:

Katowice,

Bogucicka 2/2

I piętro

JOANNA MACIOŁ

BOŻENA JOANNA SEWERYN

Współautorka książki "5 Palców Do Długowieczności".

Prowadzi zajęcia jogi twarzy i warsztaty w obszarach: odkrywania własnego potencjału i kreatywności (m.in. poprzez malowanie intuicyjne i wizualizacje), dbania o urodę i zdrowie oraz odkrywania własnej seksualności jako źródła twórczego życia.

Jestem Kobietą, Dzikością, Siłą, Subtelnością, Wrażliwością, Emocją, częścią Wszechświata, Mamą. Duszą artystyczną (od zawsze), marzycielką, pasjonatką malarstwa intuicyjnego i tworzenia z serca. 

Od 13 lat zagłębiam się rozwój osobisty i duchowy znajdując tam równowagę i spokój.

Jestem twórczynią bezpiecznej przestrzeni PasjoNacja, do której Cię zapraszam.

Masz różne relacje - do siebie, do innych, do świata.
 
Ten warsztat jest o relacji do samej / samego siebie, bo od jakości tej relacji wszystko co piękne się zaczyna.Jakość relacji ze sobą odbija się, jak w lustrze, w relacji jaką masz obecnie z innymi ludźmi, w jakiej relacji jesteś do świata. To jak czujesz się ze sobą samą / samym, to jakie masz przekonania na swój temat bezpośrednio wpływa na to, jakich ludzi do siebie przyciągasz i w jakim otoczeniu / świecie funkcjonujesz. 
 
Relacja ze samym sobą jest tą najbliższą, najbardziej intymną i najważniejszą ze wszystkich relacji, jakie istnieją. Wszak, to w swoim własnym towarzystwie spędzasz każdy dzień swojego życia. A dobra relacja ze sobą to miłość do siebie.
 
Czy zastanawiałaś / eś się czym jest miłość do samej / samego siebie?
 
Miłość do siebie to bycie w kontakcie ze swoim ciałem, intuicją, potrzebami, uczuciami i emocjami. To słuchanie ich i zajmowanie się nimi. To traktowanie siebie z życzliwością, serdecznością i empatią. To umiejętność czułego zaopiekowania się sobą, kiedy tego potrzebujesz. To również również umiejętność stawiania sobie i innym granic i wybranie siebie poprzez asertywność. To odpowiedzialność za siebie, swoje emocje i działania.
 
Jeśli nie zadbasz o siebie - to może i będziesz umiał zadbać o innych, natomiast to zadbanie będzie z braku, nie z miłości.
 
Przed rozpoczęciem podróży w głąb siebie wypijemy w wspólnie kakao ceremonialne, które swoją naturą zachęca, aby spojrzeć na świat zewnętrzny poprzez serce. Będziemy wspólnie celebrować miłość, mądrość i kreację. To będzie czas, żeby skupić się na relacji ze sobą, na kreowaniu, puszczaniu ograniczeń, na akceptacji siebie, na wybaczeniu sobie. Na przepływie miłości i mądrości.
 
BARDZO WAŻNE
 Jeśli bierzesz antydepresanty – nie możesz pić kakao, a zwłaszcza w dawkach ceremonialnych!
 Jeśli cierpisz na poważne zaburzenia związane z sercem – nie możesz pić kakao!
 Jeśli bierzesz leki na nadciśnienie – nie powinnaś pić kakao!
 
__________________________________
 
W JAKICH OBSZARACH BĘDZIESZ ĆWICZYŁ /A  NA TYM WARSZTACIE?
 
SAMOAKCEPTACJA - to wewnętrzny stan, który pozwala widzieć siebie w sposób rzeczywisty z całym arsenałem zalet i wad.
 
SAMOOCENA - to ocena własnego JA i własnej wartości. Są to również przekonania na swój temat - jak oceniam samą / samego siebie, jak oceniam swój wygląd, swoje przekonania, postawy życiowe, emocje.
 
POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI - to stan psychiczny związany z doświadczaniem, odczuwanie i reagowaniem na odbiór świata zewnętrznego. Czucie się wartościowym człowiekiem wynika bezpośrednio z samooceny.
 
PEWNOŚĆ SIEBIE - to czucie się dobrze w relacji ze sobą, akceptowanie siebie w pełni i jednoczesnej świadomości swoich niedoskonałości. Docenianie siebie za to kim i jakim się jest.

 
 
CO OBEJMUJE WARSZTAT?
  • kakao ceremonialne,
  • miłość, akceptację, szacunek,
  • wszystkie niezbędne materiały i narzędzia do ćwiczeń na warsztacie, a później do kontynuacji w domu,
  • drobne przekąski, kawa, herbata, napoje, kakao.
 
 
CO ZABRAĆ NA WARSZTAT?
 
  • przede wszystkim samą / samego siebie,
  • wygodne, niekrępujące Cię ubrania,
  • klapki / buty na zmianę,
  • ulubione pióro / długopis (jeśli oczywiście masz i chcesz).

 

Dostępna ilość miejsc: 11

 

MASZ PYTANIA - ZADZWOŃ:

📞 Bożena 796612261

📞   Joanna 797000710

Inwestycja w siebie:
149 zł

Zadatek:
55 zł

Zadatek stanowi rezerwację miejsca.